جدیدترین مدل تزیین زیبای دستمال سفره


هنرمندی شما برای رومیزی, تزیین دستمال سفره, درست کردن دستمال سفره, مدل دستمال سفره, آموزش نقاشی روی پارچه, درست کردن دستمال سفره در خانه, بهترین رنگ برای نقاشی روی پارچه, آموزش چاپ استنسیل, آشنایی با هنر چاپ

مدل دستمال سفره, آموزش نقاشی روی پارچه

دستمال سفره کاغذی,تزیین دستمال سفره کاغذی,آموزش دستمال سفره کاغذی,آموزش تزیین دستمال سفره کاغذی,دستمال کاغذی سفره ای,تزئین دستمال سفره کاغذی,فروش دستمال سفره کاغذی,مدل دستمال سفره کاغذی,دستمال سفره با دستمال کاغذی,دستمال سفره شیک,تزئین دستمال سفره های شیک,دستمال سفره به شکل قلب,تزیین دستمال سفره+به شکل قلب,آموزش دستمال سفره به شکل قلب,آموزش تزیین دستمال سفره به شکل قلب,تا كردن دستمال سفره به شكل قلب,دستمال سفره آرایی,آموزش دستمال سفره آرایی,تزیین دستمال سفره آرایی,دستمال سفره به شکل گل نیلوفر,تزئین دستمال سفره به شکل گل نیلوفر,دستمال سفره عقد,مدل دستمال سفره عقد,تزیین دستمال سفره عقد,دستمال سفره به شکل گل رز,دستمال سفره به شکل گل,دستمال سفره به شکل گل نیلوفر,تزیین دستمال سفره به شکل گل,تزئین دستمال سفره به شکل گل,تزیین دستمال سفره به شکل گل رز,آموزش دستمال سفره به شکل گل,تزئین دستمال سفره به شکل گل نیلوفر,آموزش تزیین دستمال سفره به شکل گل,دستمال سفره به شکل پیراهن,تزیین دستمال سفره به شکل پیراهن,آموزش دستمال سفره به شکل پیراهن,آموزش تزیین دستمال سفره به شکل پیراهن,تا زدن دستمال سفره به شکل پیراهن,دستمال سفره های زیبا,دستمال سفره

وقتی قصد پذیرایی از ‌مهمانان خود به شیوه‌ای متفاوت را دارید به چیدن میز پذیرایی هم فكر كنید و دستمال سفره را هم حتما در نظر بگیرید.


پیشنهاد ویژه ما به شما این است كه به جای دستمال سفره‌های موجود در بازار، از نمونه كار دست خودتان استفاده كنید. با این روش ساده، میزی منحصر به فرد خواهید داشت .

مدل دستمال سفره, آموزش نقاشی روی پارچه

آموزش چاپ استنسیل روی دستمال سفره
پیش از شروع كار بدانید
آماده‌سازی پارچه: همیشه پارچه‌های خود را قبل از استفاده بشویید تا هرگونه تغییر سایز یا آهار آن از بین برود و سپس پارچه را اتو كنید. تغییر سایز در پارچه اجازه نمی‌دهد رنگ شما به طور كامل در بین الیاف نفوذ كند و پایدار شود. قبل از شروع كار زیر پارچه یک ورقه پلاستیكی قرار دهید تا سطح زیركارتان در اثر عبور رنگ كثیف نشود.

نوع قلم‌موها: بهتر است قلم‌موهایی با موی مصنوعی یا نایلونی با سر پهن یا گرد بسته به نوع تكنیكی كه استفاده می‌كنید را انتخاب كنید.

رنگ‌ها: برای پارچه از رنگ‌های مخصوص پارچه باید استفاده كرد كه با مارکهای مختلف در بازار موجود است ولی باید توجه كرد كه رنگ‌های silk مربوط به پارچه‌های ساتن، ‌ابریشم و حریر است و رنگ‌های TEXTTILE برای پارچه‌های نخی پیشنهاد می‌شود. در برخی از تكنیکها می‌توانید از رنگ اكریلیک استفاده كنید.

تزیین دستمال سفره,درست کردن دستمال سفره

وسایل لازم برای چاپ استنسیل
وسایل لازم برای چاپ استنسیل :

رنگ اکریلیک
پارچه نخی
قلم‌مو شماره یک یا دو
طلق برای تهیه شابلون
تامپون ابری
چسب DM5

مراحل كار :
ابتدا طرح مورد نظر خود را روی یک كاغذ كشیده، طلق را روی آن گذاشته و با كاتر یا قیچی اطراف طرح را بچینید. از شابلون‌های آماده در بازار هم می‌توان برای این منظور استفاده كرد.

نحوه تزیین دستمال سفره,تزیین دستمال سفره

کشیدن طرح روی کاغذ
پارچه ای را كه از قبل شسته و اتو كرده اید پهن کنید. ابتدا چند قطره از چسب DM5 را با رنگ مخلوط کنید تا دوام كار روی پارچه بیشتر شود سپس شابلون را روی كار بچسبانید كه حركت نكند و از طریق تامپون رنگ را روی پارچه بگذارید.

در مرحله بعد شابلون را به آرامی و با احتیاط برداشته و صبر کنید تا كار كاملا خشک شود.

نحوه نقاشی روی پارچه,آموزش تزیین دستمال سفره

بریدن طرح مورد نظر روی طلق
بعد از خشک شدن كار یک دستمال سفید تمیز روی كار گذاشته و با اتو بدون بخار به مدت 15 دقیقه اتو بزنید تا كاملا كار تثبیت شود.

برای زیباتر شدن كار حاشیه دستمال‌ها را نواردوزی كنید. از این روش چاپ برای طراحی شال، مانتو و لباس نیز می‌توان استفاده كرد.


تکنیک های نقاشی روی پارچه,تزیین دستمال سفره

زدن رنگ با تامپون روی پارچه

تزیین دستمال سفره کاغذی,آموزش تزیین دستمال سفره کاغذی,تزیین دستمال کاغذی برای سفره,تزیین دستمال کاغذی در سفره,تزیین دستمال کاغذی سر سفره,تزیین دستمال کاغذی روی سفره,تزیین سفره با دستمال کاغذی,تزیین دستمال سفره شب یلدا,تزیین دستمال سفره+به شکل قلب,آموزش تزیین دستمال سفره به شکل قلب,تزیین دستمال سفره به شکل پاپیون,تزیین دستمال سفره به شکل گل,تزئین دستمال سفره به شکل گل,تزئین دستمال سفره به شکل گل نیلوفر,آموزش تزیین دستمال سفره به شکل گل,تزیین دستمال سفره به شکل گل رز,تزیین دستمال سفره داخل لیوان,تزیین دستمال سفره برای داخل لیوان,تزیین دستمال سفره در لیوان,تزیین دستمال سفره داخل لیوان,تزیین دستمال سفره برای لیوان,تزیین دستمال سفره برای داخل لیوان,تزیین دستمال سفره به شکل گل رز,تزیین دستمال سفره با حلقه,آموزش تزیین دستمال سفره با حلقه, تزیین دستمال سفره


 

 

منبع:http://www.kelishe.com/